sobota 25. 6. 2022

Milí kamarádi a kamarádky!

 Moc rádi bychom s vámi oslavili naši svatbu u nás na penzionu.
Přijďte se radovat s námi a užít si společně letní den! 

Jak to plánujeme

Znáte nás, moc si na hogo fogo nepotrpíme. Společný čas berte prosím jako letní párty, nechte doma saka i boty na podpatku a přijeďte se za námi veselit. Akce se bude konat venku a očekáváme orientačně 40 dospělých a 15 dětí ve věku 1-5.

Doražte v sobotu 25. 6. od 14h dál k nám do penzionu (viz stránka kontakty). Na programu budeme mít vinařský trojboj a vinařský kvíz. Taky víno, pivo, večerní grilování i oheň. My zajistíme večeři. Bude guláš a maso, zelenina a sojové věci na gril. Budeme však rádi, když s sebou vezmete něco dobrého na zobání. Nic sofistikovaného, klidně vaši oblíbenou domácí buchtu. :)

Co se týče hudby, chtěli bychom vás poprosit, jestli byste byli ochotní - ti z vás, co na něco hrají nebo zpívají -  třeba klidně i jednu písničku. Marek si své pásmo už na vás chystá. Napište nám prosím do dotazníku, zda do toho půjdete s námi!

Pokud budete chtít přespat, budeme rádi, jen je potřeba domluvit s Leou, kde a jaké máte požadavky. Rodiny s nejmenšími dětmi ubytujeme u nás na penzionu. Ostatní pak na starém sklepě a ve sklepě u Ilčíků. Potom ještě máme místo na stany. Počítáme s tím, že v pozdějších hodinách se dospělí přesunou na přední terasu a do společenské mísnosti, aby na druhé straně byl trochu klid.

Všichni proto prosím vyplňte dotazník účasti, v rámci kterého nám prosím nasdílejte i podprobnější info k potřebám kolem ubytování.

PS: Pokud máte nějaké venkovní hry ať už pro malé nebo velké, vemte je s sebou. Dětí bude hodně, pokusíme se jim taky nějaký program vymyslet :).

Na co se můžete těšit

Ubytování bude

Domluvíme se s vámi individuálně. Jako první krok prosím vyplňte dotazník na konci této stránky.

Víno bude

To je ale překvapení! Ale i pivo.          

Grilování bude

Naložíme nějaká masa, koupíme sýry i pečivo a budeme grilovat. Budeme však rádi, když každý něco svého oblíbeného na zobání donese. Děkujeme :).

Nezapomněli jste vyplnit dotazník?


Chcete něco upřesnit? Napište nám!

Marek 

+420 776 009 773

Lea 

+420 737 347 122
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram